Останнє оновлення: 25 травня 2026
Команда екстреної медичної допомоги Кіровоградщини стала срібним призером “Медичних ралі-2026”.
Фахівці гідно представили область на всеукраїнських професійних змаганнях, продемонструвавши високий рівень підготовки, витримку та командну роботу, повідомили на фейсбуксторінці КНП “ЦЕМД та МК у Кіровоградській області КОР”.
“Команда Кіровоградської екстренки змогла обійти не лише українські команди, а й міжнародних колег”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: У Кропивницькому відпрацювали алгоритм дій у разі підозри на холеру









