Останнє оновлення: 30 липня 2025
Після нічної тривоги – у громадах спокійно.
Про це повідомив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.
“Через негоду 32 населені пункти області залишилися без світла”, – йдеться в повідомленні.
Бригади енергетиків працюють на відновленні.









